PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 037
ocen
7,0 10 1 81037
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Przez pierwsze pół godziny myślałem, że to kolejne romansidło i już chciałem wyłączyć ale dałem mu szansę i było warto. Muszę przyznać, że film naprawę dobry, znakomite role, czarno-białe zdjęcia połączone z archiwalnymi zdjęciami Warszawy dają znakomity klimat które dopełnia dobrze dobrana muzyka. Oby takich więcej takich filmów zamiast gówna typu Kac Wawa itp.

Tylko Agata Buzek strasznie szpetna :)
Chociaż pasowała znakomicie do tej roli.

ocenił(a) film na 9
Borat

Podzielam Twoje zdanie, film jest w całej krasie klimatyczny, uwikłany, trudny. Co do roli pani Agaty, heh no cóż, mało kobieca, aczkolwiek nadal genialna, taka hm polska? ;)

Borat

wlasnie te pierwsze pol godziny filmu przez ktore trzeba jakos przebrnoc zeby mozna obejrzec fajny film a co do roli pani Buzek to taka kreacja aktorska bo na zywo prezentuje sie znacznie lepiej

ocenił(a) film na 8
Borat

Słuszna uwaga. Ten film należy docenić choćby dlatego, ze niewiele takich produkcji powstaje. Reszta to cukierkowo-likierowo-chłamowote gnioty kręcone pod tanią publiczkę .

Borat

Jakoś nie potrafię czerpać przyjemności z oglądania czarno-białego obrazu. W łatwy sposób można zadowolić tych co lubą obrazy czarno-białe i tych co wolą kolor. Przed filmem można umieścić np. taki napis: Widzu jeśli w swoim telewizorze ustawisz nasycenie koloru na 0, to doznasz nieopisanych doznań. Widz sam zdecyduje. Proponuje bojkotować takie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones