PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 055
ocen
7,0 10 1 81055
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Po pierwszym pokazie w Gdyni jestem stwierdzić że jest to nowy gatunek filmowy... mówi się trochę Tarantino, trochę Braci Marks... teraz będzie Borysa Lankosza ;] Niesamowita kreacja Agaty Buzek ,Janda rewelacja, Doro jak zawsze ;] Polecam film bo jest INNY!

malina_9

Nie koniecznie zaraz nowy gatunek. Przebija w tym filmie wiele innych powiązanych produkcji, choćby Woodego Allena (tak na mój gust). Jak na polską produkcję to super, wiele elementów z starych filmów polskich, dobrych filmów!. Ale co do zachwytów, to się zgadzam. Buzek, Janda, Dorociński, Woronowicz, wszyscy super. :)

Pozdrawiam i polecam.

ocenił(a) film na 7
malina_9

Dla mnie ten film może oznaczać nową wizję polskiego kina głównie z powodu dystansu, jaki film ma do historii i samego siebie. W polskich produkcjach często razi mnie to, że jeśli już opowiadają o czasach historycznych, to pełno w nich charakterystycznego dla nas patosu i powagi. A okazuje się, że można inaczej! Poza tym czarna komedia to gatunek niemal niespotykany w polskim filmie. Lankosz ryzykował, ale opłaciło mu się, bo zrobił film oryginalny i zabawny. Do tego doszło świetne aktorstwo. Czego chcieć więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones