PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 055
ocen
7,0 10 1 81055
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Pani Grażynko,

ocenił(a) film na 9

dziękuję, że wprowadza Pani do telewizji publicznej takie filmy :)

ocenił(a) film na 9
nomercy1410

dokładnie :) dziękujemy :) czekam z niecierpliwością, chwil parę i się zacznie ... :)

ocenił(a) film na 9
mart2212

ja też czekam,chociaż znam na pamięć oraz posiadam w oryginalnej wersji DVD. W telewizji jakoś całkiem inaczej ogląda się te filmy :)

mart2212

no fajnie , tylko ze Ta PORA, - film w sam raz na np. hit na sobote czy inne okazje , ale nie tylko w tym przypadku , telewizja publiczna robi se zarty z widza - nieraz b.dobre filmy puszczaja przed pólnoca - Kpina

ocenił(a) film na 9
peace_z_you

No coś ty, seriale są najważniejsze. :D Zresztą 21.40 to i tak wcześnie jak na TVP.

andre_

A ja obejrzę dopiero o 1:40 albo zasnę...

ocenił(a) film na 9
gramer_filmweb

O 1.40 też będzie ? Słuszną linię ma nasza TVP :)

peace_z_you

Dokładnie. Zgadzam się z tym wiele ciekawych filmów jest w naprawdę kiepskich godzinach, powinno się je puszczać w przyzwoitej porze, ale widocznie wolą raczyć nas średnimi produkcjami albo w ogole jakimiś pierdołami. Ale można się cieszyć ze chociaż od czasu do czasu można obejrzeć jakiś wartościowy film, a nie jak w przypadku Polsatu co chwile Steven Seagal :) Pozdro, i miejmy nadzieje ze kiedyś telewizja się zmieni, w co niestety na dzień dzisiejszy wątpię :)

ocenił(a) film na 9
czorny94

W "przyzwoitej porze" musi być niestety przyzwoita "oglądalność". A tu na widok Rewersu większość tzw. widzów stwierdzi "co to za czarno białe g..." i przełączy się właśnie na Polsat :D

czorny94

TVN również zaczyna powoli raczyć nas filmami z Seagalem... Zauważyłem to, przeglądając ostatnim razem program telewizyjny. Ciekawe kto to ogląda.

ocenił(a) film na 9
gramer_filmweb

Tłumy panie, tłumy ;)

ocenił(a) film na 9
peace_z_you

Co tam Rewers... AMERICAN PIE NA POLSACIE !

nomercy1410

Znowu? ; ] Wczoraj też emitowano.

ocenił(a) film na 9
gramer_filmweb

tak,tak,przepraszam,pomyliło mi się :)

nomercy1410

21.45 - to baardzo wcześnie i powinniśmy się z tego cieszyć :D Jeszcze jakiś czas temu WFKK był emitowany po 23.00, a i pamiętam, ze o 24 (nie chodzi mi o KK na BIS)... Zmieniono porę:) A tak po za tym producentem tego filmu był przecież Jerzy Kapuściński - dyrektor tvp2 ;)

ocenił(a) film na 9
lukinrema

A za tydzień "Fałszerze",natomiast za dwa tygodnie musical Once :) Pięknie!

nomercy1410

To super. Znajdę czas :D

ocenił(a) film na 9
nomercy1410

3 maja Wszystko Co Kocham- nasz jedyny film na Sundance!

ocenił(a) film na 9
nomercy1410

dla takich filmów mozna się poświęcić i posiedzieć do późnego wieczora, fajnie że w ogóle sie pojawiają. to i tak ogromny skok ;) smuci mnie fakt że gdy otwieram sobie inne wątki to czytam jak niektórzy zawistnie i bez pardonu wypowiadają się o rewersie. rozumiem że każdy ma inny gust i o gustach właśnie się nie dyskutuje. ale... to naprawdę fantastyczny film! powinniśmy docenić że komuś w tym kraju chce robić się jakieś inne filmy poza szmirowatymi komediami romantycznymi. i komentarze typu"kolorowe wstawki bez sensu, charakteryzacja Buzek na staruszkę bez sensu" argh! brak komentarza ;) nie rozumiem takich ludzi ;) szukają sobie chyba problemów na siłę. w życiu pewnie też. nigdy nie ufajmy takim komentarzom. trzeba wszystkiego w życiu spróbować i trzeba też zobaczyć rewers, kto jeszcze go nie widział! :)

ocenił(a) film na 9
mart2212

bo dla większości ludzi film ma być czystą rozrywką. Mają migać kolory,maja być proste dialogi + ładna muzyka.
Nie bójmy się czegoś przeżyć.
Ja film uwielbiam i uważam,że wszystkie nagrody są jak najbardziej zasłużone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones