PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 055
ocen
7,0 10 1 81055
7,4 31
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Szaro- nijaka nuda

ocenił(a) film na 4

Jak to "walczył o Oscara"? A za co niby miał być ten Oscar? Za muzykę, któa nie zachwyca? Za akcję, której nie ma? Czy może za czarno-biel, która sprawia, ze film wydaje sie nierealny i nieprawdziwy? Mimo, ze nie lubie A. Buzek, podobała mi się w tej roli. I tyle- film nudny jak chrupki ryżowe i tak samo zaklejający. Nie wydarzyło się w nim nic, pozostawił mnie- widza bez emocji, bez przemyślen a nawet bez satysfakcji z przyjemnie spędzonego czasu.

ocenił(a) film na 1
kat_g

Zgadzam się, tragiczny film. Nudny, słaby, mdły i usypiający. Nie rozumiem fenomenu Buzkowej i Lankosza. Również do tej pory nie dotarł do mnie fakt, że ów film walczył w głównej puli o dostanie się do ścisłej 5 tych filmów, które nominowane zostaną do Oscara. Nie rozumiem idei tego 'działa', jak i zachwycania się nad dennymi dialogami, które na siłę w niektórych momentach mają sprawiać wrażenie zabawnych, oraz parszywej akcji rozgrywanej z dupy strony. Jak tak ma wyglądać polskie kino za parę lat, to niech już dziś zacznie wołać o pomstę do nieba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones